Start

Rozlicz się bezpłatnie on-line i podaruj nam 1% podatku.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Termin złożenia deklaracji upływa za:

Pobierz formularz PIT

5 godzin temu

Fundacja Pomocy Goldenom Aurea

19 stycznia 2019 r. para, ktora pragnie pozostać "incognito" powiedziała sobie sakramentalne TAK. W tak ważnym dla nich dniu, pamiętali o goldenach w potrzebie i poprosili swoich gości, aby zamiast kupować kwiaty, wsparli datkiem naszych podopiecznych.
W skarbonce znalazło się łącznie 800 zł <3 <3 <3, a każdy gość został obdarowany magnesikiem fundacyjnym.

Dziękujemy Wam z całego serca za ten piękny i wzruszający gest <3 Życzymy Wam na wspólnej drodze życia wszystkiego, co najlepsze i cieszymy się ogromnie, że mamy takich cudownych przyjaciół o wielkich sercach <3 Dziękujemy też Waszym ślubnym gościom za hojność <3
... Zobacz więcejUkryj

19 stycznia 2019 r. para, ktora pragnie pozostać  incognito powiedziała sobie sakramentalne TAK. W tak ważnym dla nich dniu, pamiętali o goldenach w potrzebie i poprosili swoich gości, aby zamiast kupować kwiaty, wsparli datkiem naszych podopiecznych. 
W skarbonce znalazło się łącznie 800 zł

 

Dodaj Komentarz

Cudownie!!!!

Kasia najlepszego dla Was😘

2 dni temu

Fundacja Pomocy Goldenom Aurea

... Zobacz więcejUkryj

Bardzo serdecznie dziękujemy lekarzom z Gabinet Weterynaryjny Konciccy za podarowanie suplementów dla naszej podopiecznej Dorci (oraz jej czterołapych współmieszkańców Angusa i Maszy) <3
Dorcia, Angus i Maszka to szcześciarze, że opiekują się nimi tacy lekarze 🙂
... Zobacz więcejUkryj

Bardzo serdecznie dziękujemy lekarzom z Gabinet Weterynaryjny Konciccy za podarowanie suplementów dla naszej podopiecznej Dorci (oraz jej czterołapych współmieszkańców Angusa i Maszy)
Pokaż starsze wpisy