Adopcja wirtualna

Często zdarza się tak, że pomimo ogromnych chęci, nie możesz z różnych przyczyn stworzyć psu prawdziwego domu. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest adopcja wirtualna, która pozwala zaopiekować się konkretnym psem na odległość.

  • Baner
  • 41-sztuk-diy-puppy-font-b-dog-b-font-3d-kryształ-font-b-puzzle-b-font

Na czym polega Wirtualna Adopcja ?

Wirtualna adopcja polega na współudziale w opiece nad psem poprzez częściowe lub całkowite pokrycie kosztów utrzymania wybranego podopiecznego fundacji.

Taka forma pomocy daje mnóstwo satysfakcji i radości Wirtualnemu Opiekunowi, a nam pozwala zapewnić psu najlepszą opiekę bez zamartwiania się o finanse.

Dlatego, jeśli masz wśród naszych podopiecznych swojego ulubieńca, którego los nie jest Ci obojętny i któremu chcesz pomóc, ale fizycznie nie możesz tego zrobić – zostań jego Wirtualnym Opiekunem.

Kto może zostać Wirtualnym Opiekunem ?

Wirtualnym Opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, grupa ludzi (np. szkoła, klasa, grupa przyjaciół, rodzina, itp.) czy też firma (dla której może być to dodatkowa forma reklamy).

Jak zostać Wirtualnym Opiekunem ?

Aby zostać Wirtualnym Opiekunem wystarczy wysłać maila na adres: fundacja@aurea.org.pl z deklaracją objęcia konkretnego psa adopcją wirtualną oraz wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę na konto:

Fundacja Pomocy Goldenom AUREA
rachunek bankowy: 79 2130 0004 2001 0444 8270 0001
w tytule przelewu wpisując: Wirtualna adopcja + imię psa

Zasady Wirtualnej Adopcji

  • Pieniądze z wpłat na wirtualną adopcję psa przeznaczane są w całości na pokrycie kosztów jego utrzymania tj. leczenia, wyżywienia lub pokrycia opłat za hotel (w przypadku psów, które nie przebywają w domach tymczasowych).
  • Wirtualny Opiekun sam decyduje, jaką kwotę chce co miesiąc wpłacać na utrzymanie swojego podopiecznego. Im jest ona większa, tym większa jest nasza stabilność finansowa, dzięki czemu możemy skuteczniej pomagać psom.
  • Wirtualny Opiekun może także wspomóc swojego podopiecznego rzeczowo np. przesyłać zabawki, akcesoria lub przysmaki dla wybranego psa.
  • W karcie danego psa na stronie internetowej zostaje umieszczona informacja o tym, kto jest jego Wirtualnym Opiekunem. Jeśli Wirtualny Opiekun jest naszym forumowiczem, to umieszczamy również specjalną informację w jego podpisie. Wirtualny Opiekun może oczywiście chcieć pozostać anonimowym, w takiej sytuacji prosimy o poinformowanie nas o tym.
  • W każdej chwili można zrezygnować z wirtualnej adopcji, bez podawania przyczyny. W takim przypadku prosimy jedynie o informację o rezygnacji. Zaznaczymy jednocześnie, że fundacja nie zwraca pieniędzy wpłaconych na rzecz wirtualnej adopcji psa.
  • Kiedy pies zostaje adoptowany, adopcja wirtualna automatycznie wygasa, a Wirtualny Opiekun zostaje o tym fakcie odpowiednio wcześniej poinformowany. Może wtedy zdecydować czy chciałby zostać Wirtualnym Opiekunem innego psa.
  • Jeden pies może mieć więcej niż jednego Wirtualnego Opiekuna, a jeden Wirtualny Opiekun może mieć pod opieką więcej niż jednego psa.

Psy, które można adoptować wirtualnie

Wirtualną opieką może być objęty każdy z naszych aktualnych podopiecznych.

Ich profile można obejrzeć klikając tutaj

Rozmowa o wirtualnej adopcji

Zachęcamy do przeczytania rozmowy o wirtualnej adopcji kliknij tutaj