Akcje charytatywne

Możesz nas wspierać robiąc zakupy w ponad 1000 sklepów internetowych. Logujesz się na portalu FaniMani.pl, wskazujesz nas jako organizację, którą chcesz wspierać, robisz zakupy w wybranym sklepie internetowym, a część wartości Twoich zakupów trafia do nas jako darowizna. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.

Możesz nas wesprzeć przy okazji kupowania dowolnego ubezpieczenia z oferty ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Wystarczy, że kupisz ubezpieczenie za pośrednictwem portalu Idea Fair Play, wskażesz nas jako organizację, którą chcesz wspierać, a część wartości Twojego ubezpieczenia trafi do nas jako darowizna. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.

Możesz wesprzeć naszych podopiecznych robiąc im prezent. Wystarczy, że wejdziesz na stronę akcji dlaschroniska.pl i kupisz wytypowane dla nich produkty. Możesz kupić coś dla jednego lub więcej psów pod naszą opieką, a Twoje zakupy trafią bezpośrednio do nich.

Możesz nas wesprzeć przy okazji robienia porządków w szafie. Wystarczy, że po zalogowaniu wskażesz nas jako organizację, którą chcesz wspierać, przekażesz niepotrzebne ubrania w ramach akcji Pomaganie przez ubranie  Za każdy kilogram Twoich ubrań my otrzymamy 2 zł. Dla Ciebie nie generuje to żadnych kosztów.