Wirtualni Opiekunowie

Osoby, które nie pozostały obojętne na los goldenów w potrzebie i otoczyły naszych podopiecznych wirtualną opieką.

Dzięki tym wszystkim osobom nasi podopieczni mogli rozpocząć nowe, lepsze życie.

Aleksandra Abramek (Miki)
Gosia Adamska (Astra)
Katarzyna Adler (Luna, Marcel, Bazis, Henry, Majlo, Jaskier, Daisy, Molly, Hula, Nena, Szogun, Lusia, Dora, Yoko)
Babole i e-translations (Goofy)
Joanna Szymczak-Barszcz (Amber)
Edyta Banasiak (Milo, Atka)
Bronisława Bednorz (Joly, Hilda, Elza)
Aleksandra Szturc-Bednorz (Lemon, Holka, Riko, Loki, Kuki, Joly, Hilda, Elza, Atka)
Joanna Belowska (Megi)
Ewa Bill (Harry)
Elwira Binko (Goofy)
Marta Borkowska (Lilu)
Monika Ciepak (Zara)
Małgorzata Cieplak (Kuki)
Agnieszka Czarnobil (Cortina, Sonia)
Katarzyna Czerniakiewicz (Donia, Nutka, Amor, Sisi, Lea, Norman, Szogun, Lusia, Kori, Luna, Melka, Minnie)
Ilona Dałek (Lea, Fado)
Agata Domagała (Rosa, Teddy, Zoja)
Paulina Draganek (Milo)
Agnieszka Dratwa (Bella, Perła, Nex, Baja)
Paulina Duda (Chief, Fido, Elvis, Yoko, Gaga)

Dorota Eysymontt (Kaspar)
Zbigniew Eysymontt (Miki)
Ewa Frydrych (Goldi, Wally, Nena, Milo)
Katarzyna Gajda (Honey)
Edyta Gajewska (Erni, Gaga, Bąbel, Fado, Bemol, Gibs, Elza, Lusia, Lucky)
Małgorzata Gawrońska (Mela)
Agata Gądek (Luna)
Monika Gębska (Bono)
Paweł Gieraszczenko (Tosia, Norman, Yoko, Gibs, Cosmo, Ptyś)
Joanna Grab (Badi, Scooby)
Anna Grządzielska (Melka)
Kacper Gucma (Milo, Elza, Figo, Zara, Boni, Mobi, Alma, Nestor, Laki, Dora, Elza)
Agnieszka Hudzińska (Agi, Wera, Marino)
Katarzyna Hutkowska (Lara, Wera)

Natalia Infusino (Majlo, Bazis)
Wiktor Izbaner (Teddy)
Małgorzata Jach (Forrest, Mobi)
Joanna Jackowska (Forrest)
Marzena Jasińska (Dargo)
Paulina Jamka (Fiona, Lilu)
Jakub Jankowski (Donia)
Katarzyna Jarzyńska (Burbon, Luna, Zara, Goofy)
Marzena Jasińska (Dargo)
Monika i Filip Jaworscy (Lucky)
Katarzyna Jeżewska (Frajda, Ralf, Niko)
Judyta Judek (Edi, Saba)
Elżbieta Kacejko (Erni, Sisi)
Katarzyna Kacejko (Lucky, Milo)
Anita Karczewska (Bibi)
Sylwia Kmiećkowiak (Beny, Lena, Nena)
Joanna Kołt (Niko)
Joanna Kowalik (Ozi)
Monika Kowalska (Kaja, Morris, Hektor, Sonia, Kora, Elza, Egon)
Mariola Krajewska (Miki)
Dorota Kucicka (Gordon)
Martyna Kuczyńska (Sara)
Anna i Grzegorz Kulisz (Lucky)
Katarzyna Kwiatkowska (Amber, Yogi, Flipper, Karmel, Teddy, Egon, Badi, Wally, Bilbo, Dexter, Alex)
Jolanta Kwiecień (Donia)
Aneta Kwitek (Bono, Aura, Donia)
Ewa Wnęk-Leduchowska (Milo)
Sylwia Lempart (Rudi, Atka)
Katarzyna Lewandowska (Fiona, Tosia, Norman, Gibs, Ptyś)
Jakub Lewandowski (Aron)
Aleksandra Lewicka (Burbon, Alma)
Alicja Loba (Edi, Neska, Big, Czesia, Chief, Bąbel, Fado, Kora)

Dominika i Kamil Łaguna (Beny, Rumpel, Lena, Riko, Nela, Logan, Joly, Norman, Forrest)
Paulina Ładziak (Maniek)
Iza Łapacz (Kado)
Małgorzata Łyczba (DJ, Nila, Azja, Wera, Nena)
Natalia Masłowska (Jack, Lea, Forrest)
Katarzyna Michalak (Momo, Happy, Czesia)
Danuta Mikołajczyk (Elza, Megi, Norman, Zoja)
Magda Morycińska (Hektor, Simba, Elmo, Megi)
Ela Mularczyk (Wera, Dora, Luis, Lucy, Verdi, Cindy, Thomas, Parys, Karmel, Kelso, Ares, Logan, Joly, Lea, Dargo, Dexter, Kolargol, Tofik, Funny)
Tamara Nowak (Niko, Megi)
Joanna Nowikowska (Lula)
Agnieszka Okoń (Forrest)
Grzegorz Orłowski (Norman)
Monika Oziębłowska (Kaja, Astra, Neska, Sisi, Lea, Kiara, Kora, Luna, Bianka, Minnie)

Anna Petkowicz (Greta, Pati)
Anna Pieczątkiewicz (Zara, Alma)
Kamil Pieczątkiewicz (DJ, Ptyś)
Dorota Pietrusiewicz (Kaspar)
Monika Piotrowska (Jasper)
Ola Powierża (Logan, Franio, Kora, Megi)
Przedszkole nr 9 (Harry)
Czesław Przybyła (Hilda, Elza)
Katarzyna Pytkowska (Minnie)
Dominika i Tomasz Radomscy (Charlie)
Natalia Retmańska (Morris)
Monika Roszkowska (Boni, Mobi)
Natalia Rojek (Blues)
Milena Rozalska (Lusia, Zara)
Anna Rypień (Sonia)
Agata Lantner-Rypień (Donia, Lea, Megi)
Waldtraud Sacher (Roco, Rubin, Bibi, Kuki, Majlo, Bonus)
Beata Seferyńska (Sisi, Milo, Fado)
Elżbieta i Krzysztof Sikora (Miki)
Joanna Skibowska (Kaspar)
Monika Skrzyńska (Ert)
Joanna Smokowska (Majka, Borys, Elza, Kiara, Beza, Hula, Elvis, Norman, Lucek, Kori, Luna, Milo)
Małgorzata Stachowicz (Pola, Bella, Tobi, Olly, Bary, Cindy, Gama, Harry)
Dominika Stelmachowska (Snowy, Parys)
Joanna Wagner-Stołowska (Kaspar)
Dorota Stradowska (Robin)
Iwona Strusińska (Ana)
Małgorzata Szczerba (Goofy)
Katarzyna Szeniak (Figo)
Marcin Szturc (Hilda, Elza)
Katarzyna Szubińska (Bizia)
Justyna Szumieł (Sisi, Dargo, Gibs, Egon, Alma)
Marcin Świeca (Pati)
Piotr Świrgał (Honey)

Iza Teodorczuk (Tobi, Wera, Saba)
Izabela Tyndel (Goofy)
Brygida Napierała-Toboła (Niko, Luna, Emma)
Robert Urban (Agi)
Dorota Wajner (Norman)
Ewa Walaszek (DJ)
Magda Wasiak (Donia)
Agnieszka Widymajer (Beza)
Krzysztof Wiech (Lilo, Yogi)
Dariusz Wieczorek (Happy, Wally, Logan, Harry, Fado, Max, Gucio)
Marta Wojciechowska (Fido, Wally, Kora, Bemol, Melka)
Tomasz Wójtowicz (Dexter, Zara)
Dorota Wrzosek (Shrek, Alma)
Dorota Wultańska (DJ)
Beata Zbrzeźniak (Zoja)
Agnieszka Ziaja (Genom, Mobi)
Agnieszka Zięcina (Fido)