test

15 godzin temu

#Betty rezydentka, wieści z domu

Wczoraj byłyśmy na kontroli onkologicznej i została pobrana krew. Wyniki są niestety słabe, silna anemia 😔

Pań doktor zaordynował nam podanie żelaza co 3 dni. Jutro jedziemy na pierwszą dawkę

Poza tym u Bettinki stabilnie. Są dni lepsze i gorsze. Cieszymy się zjedzonym posiłkiem, dłuższym spacerem, merdaniem ogonkiem 😊 czy nawet żebringiem 😁 ... Zobacz więcejUkryj

#Betty rezydentka, wieści z domu 
Wczoraj byłyśmy na kontroli onkologicznej i została pobrana krew. Wyniki są niestety słabe, silna anemia 😔
Pań doktor zaordynował nam podanie żelaza co 3 dni. Jutro jedziemy na pierwszą dawkę 
Poza tym u Bettinki stabilnie. Są dni lepsze i gorsze. Cieszymy się zjedzonym posiłkiem, dłuższym spacerem, merdaniem ogonkiem 😊 czy nawet żebringiem 😁

Dodaj Komentarz

Trzymaj się słodka dziewczynko 🥰❤️

Kochana Bettinka. Kibicuje mocno

Trzymaj sie Kochana <3

Betinko dzielna dziewczynko dużo zdrowia i siły ✊🏻❤️🐾😘

Ojoj. Zdrowiej szybko❤

View more comments

1 dzień temu

... Zobacz więcejUkryj

Dodaj Komentarz

Pańcia dej spokój z tym selfi w łóżku , tak intymnie, jak ja się na dzielni pokażę🤣🤣🤣

Główka boli od tego.

20 godzin temu

#avanti w przygotowaniu do adopcji

Wieści z domu tymczasowego

Dzisiaj Avanti był na badaniu krwi i został osłuchany przed planowanym zabiegiem usunięcia zęba. Oczywiście jak zwykle dzielny pacjent😍 Przy okazji kolejne ważenie i waga już chyba docelowa, bo to 36 kg. Więcej już nie chudniemy. Wcinamy leki nasercowe i suple na stawy i jest super.

A tak się cieszymy na spacerek❤️❤️❤️ ... Zobacz więcejUkryj

Dodaj Komentarz

"idziemy na spacer!"... - "to idźcie!" 🙂

Cudny ♥️♥️♥️

Piękny misio❤️😍. Cała gromadka Super ❤️

20 godzin temu

#buddy w przygotowaniu do adopcji, wieści z domu tymczasowego

Buddy w ostatnim tygodniu miał wykonane USG, kontrolne badanie kału i krwi. Wyniki są prawidłowe! 🙂 kolejna kontrola okulistyczna również wzorowo,a ilość buteleczek do zakrapiana oczu nam spada. Odkąd Buddy widzi, wizyty u okulisty nie należą do jego ulubionych. Badanie odbywa się w kagańcu i przy donośnym warczeniu chłopaka. Po zakończeniu zachowuje się jak gdyby nigdy nic - znów kocha cały świat.

Zanim Buddy odzyskał wzrok zdarzało mu się intensywniej bronić zasobów. Od miski raz mnie przegonił (wyglądał jakby się mnie nie spodziewał i wystraszył). Od czasu odzyskania wzroku koło miski mogę przechodzić bez problemów, z przesuwaniem jej jak je również nie ma kłopotu. Obecnie jak znajduje na spacerze kość lub kawałek innego atrakcyjnego jedzonka to nie wyraża jakichkolwiek chęci oddania, co podkreśla donośnym warknięciem - intensywnie nad tym pracujemy. Buddy to bardzo mądre lwiątko. Jego ekscytacja światem czasami przysłania mu móżdżek, ale tylko pozornie - z biegiem czasu okazuje się, że dobrze wie co opiekun mu chciał przekazać. ... Zobacz więcejUkryj

#Buddy w przygotowaniu do adopcji, wieści z domu tymczasowego

Buddy w ostatnim tygodniu miał wykonane USG, kontrolne badanie kału i krwi. Wyniki są prawidłowe! :) kolejna kontrola okulistyczna również wzorowo,a ilość buteleczek do zakrapiana oczu nam spada. Odkąd Buddy widzi, wizyty u okulisty nie należą do jego ulubionych. Badanie odbywa się w kagańcu i przy donośnym warczeniu chłopaka. Po zakończeniu zachowuje się jak gdyby nigdy nic - znów kocha cały świat.
Zanim Buddy odzyskał wzrok zdarzało mu się intensywniej bronić zasobów. Od miski raz mnie przegonił (wyglądał jakby się mnie nie spodziewał i wystraszył). Od czasu odzyskania wzroku koło miski mogę przechodzić bez problemów, z przesuwaniem jej jak je również nie ma kłopotu. Obecnie jak znajduje na spacerze kość lub kawałek innego atrakcyjnego jedzonka to nie wyraża jakichkolwiek chęci oddania, co podkreśla donośnym warknięciem - intensywnie nad tym pracujemy. Buddy to bardzo mądre lwiątko. Jego ekscytacja światem czasami przysłania mu móżdżek, ale tylko pozornie - z biegiem czasu okazuje się, że dobrze wie co opiekun mu chciał przekazać.

Dodaj Komentarz

jestem jego ogromną fanką 🙂 a takie pozytywne wieści z rana od razu "zrobiły mi dzień" 😉

Ja też ubóstwiam Buddiego i marzę zeby bym towarzyszem mojego Amigo. Chociaż wiem że sytuacja rodzinna na to nie pozwala. Życzę mu aby jak najszybciej znalazł kochający dom.

Super chłopak ❤️😍

Jest cudowny🥰

Pokaż starsze wpisy