Fundacja Pomocy Goldenom AUREA

Funny

W maju 2019 r. pod naszą opiekę trafiła goldenka. Wcześniej błąkała się w okolicach Starachowic, niestety nie udało się odnaleźć właściciela.
Funny trafiła do nas z problemami zdrowotnymi: chora skóra, uszy, zarobaczona, z krwistą biegunką. Udało się wyleczyć te dolegliwości.
Funny to sympatyczna sunia. W domu, przy swoim człowieku to anioł w psim ciele. Jest też dość aktywna, bardzo szybko się pobudza więc trzeba pracować nad opanowaniem przez nią emocji. Ma tendencje do uciekania, próbuje forsować ogrodzenia. Bywa też niezbyt przyjaźnie nastawiona do innych psów, ma problemy w komunikacji z nimi. Funny ma też silny instynkt łowiecki. Generalnie Funny wymaga bardzo wiele pracy, uwagi i cierpliwości opiekuna.
W październiku 2019 r. Funny została adoptowana przez swoich tymczasowych opiekunów.

badanie krwi: morfologia, biochemia, hormony tarczycy, profil trzustkowo-jelitowy, SNAP test na choroby odkleszczowe, badanie kału, badanie USG odrobaczona, zaszczepiona niestabilność lędźwiowo-krzyżowa i spondyloza kręgosłupa
Wirtualni opiekunowie Funny: Elżbieta Mularczyk, Martyna Niewczas
  • zdjęcie psa na spacerze, złoty golden retriver siedzi na ścieżce wpatrzony w obiektyw, na szelkach wisi pomarańczowa adresówka
  • zdjęcie psa w pomieszczeniu, złoty golden retriver siedzi na kafelkach wpatrzony w obiektyw

pomogliśmy